Samosprávy, obce, města Podnikatelé a firmy

Samosprávy

Hledat obec

E-mailový zpravodaj

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje a budete vždy jako první informováni o připravovaných novinkách.
Pro případ odhlášení klikněte zde.

Držitel certifikace ISO

Certifikát ISO

^

Ctíme

100 let Československé republiky

Pomáháme

Husův rodný dům

600 let Husovy oslavy 2015

ČMELÁČEK z.s.

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout a my vám pomůžeme.

Naší výhodou je, že jsme specialisté na samosprávy a máme dobrou pověst. Všechny naše služby mají certifikaci ISO 9001:2008 od renomované mezinárodní společnosti SGS ze Švýcarska. Poptejte se nás, rádi Vám zašleme konkrétní nabídku řešení právě Vašeho požadavku.

Dovedeme připravit řešení jak pro velká města, tak i pro malé obce, které jsou naší cílovou skupinou. Cílem naší společnosti v oblasti služeb pro samosprávu je zvyšování výkonnosti a úspěšnosti místních samospráv a jejich úřadů a organizací. Nejčastěji řešíme problémy spojené s financemi, hospodařením, investicemi a správou organizací měst a obcí. Nabízíme celkové, hloubkové analýzy hospodaření s cílem ušetřit v provozu samospráv nemalé finanční prostředky, které se dají použít na spolufinancování investičních projektů z fondů EU či podobně.

Hledáte pro své cíle a záměry partnery? I v tomto případě jsme připraveni Vám pomoci. Usilujete o dotace z Evropské unie a nejste si jisti výběrem správného a čestného partnera? Pak se opět obraťte na nás. Dovedeme vypracovat komplexní plán vedoucí k Vámi zvolenému cíli. Zajistíme pro Vás vše potřebné a navíc Vám i pohlídáme vše důležité tak, abyste svého záměru nemuseli nikdy litovat. Poskytujeme záruku spokojenosti v opačném případě jsou naše služby zcela zdarma.

Novinkou pro druhé pololetí roku 2011 je komplexní změna cenové politiky a rozšíření nabídky našich služeb. Díky této změně dovedeme řešit všechny problémy samospráv velmi komplexně a stali jsme se dostupnější i pro malé obce, kterým jsme připraveni vyjít maximálně vstříc.

I přesto váháte? Nebojte se nás nezávazně kontaktovat, jsme připraveni Vám peníze především ušetřit!

Prohlédněte si náš katalog pro samosprávy.

Nejbližší připravované akce

Název Datum, místo
25. ledna 2024 - XIX. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ JIHOČESKÉHO KRAJE 25.01.2024, Tábor, Hotel Palcát**** Přihlásit se »

Aktuality:

 • 27. listopad
  KRAJSKÁ SETKÁNÍ 2023

   Krajská setkání starostů a místostarostů neodmyslitelně patří mezi vlajkovou loď Regionservisu. Máme za sebou setkání roku 2023, která nám jako vždy přinesla mnoho zajímavých momentů. Mimo jiné jsme oslavili již XX. ročník, a to v Královéhradeckém kraji, otevřeli mnoho témat, která Vás stále trápí a na něž se snažíme společně prostřednictvím odborníků hledat odpovědi a východiska. Také jsme zažili mnoho nepředvídatelných situací a velmi milých setkání.  

  Největší díky však patří právě Vám, mnohdy již pravidelným, účastníkům krajských setkání starostů a místostarostů. V letošním roce jsme měli tu čest potkat se v rámci těchto setkání se 778 volenými zástupci obcí a měst napříč naší republikou.

  Mnohokrát děkujeme za Vaši podporu a již teď se těšíme na setkání v roce 2024, která pro Vás aktuálně připravujeme.

 • 18. září
  KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST NA SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE

   Na letošním, již devatenáctém ročníku Setkání starostů a místostarostů Plzeňského kraje se budeme mimo jiné zabývat i tématem kybernetické bezpečnosti. Pozvání přijali i speciální hosté, odborníci na danou problematiku.

  Kpt. Bc Jakub Knad z odboru analytiky a kybernetické kriminality z krajského ředitelství policie Plzeňského kraje přednese mimo statistických dat k uvedenému druhu trestné činnosti také informace k zabezpečení dat se zaměřením na zálohování obecních systémů a praktické preventivní rady, zaměřené na aktuální trendy v této oblasti. 

  Mgr. Petr Prášek, advokát, specialista nejen na veřejné zakázky a smlouvy o dílo spolu s hostem z Českého Vysokého Učení Technického v Praze pohovoří o celkové problematice kybernetické bezpečnosti, její legislativní stránce a především o implementaci zákona o kybernetické bezpečnosti. Představí systém řízení, povinností a změn v této oblasti spolu s podporou a rolí ČVUT.

 • 15. září
  SPECIÁLNÍ HOST NA SEMINÁŘI ROZPOČET OBCE

   Nabízíme Vám poslední volná místa na seminář Rozpočet obce 2024 a střednědobý výhled rozpočtu v praxi, kde uvidíte koncert nabitý informacemi a nadhledem v podání pana Ing. Luďka Teseře, ale výjimečně s ním vystoupí i v rámci semináře Ing. Miroslav Matej, Ph.D. ředitel odboru Financování územních rozpočtů na Ministerstvu Financí.

 • 29. srpen
  EXPERTI NA KOMUNITNÍ ENERGETIKU VYSTOUPÍ NA SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ

   Jedním z témat další řady krajských setkání starostů a místostarostů je i stále živá diskuse o energetice. Komunitní energetiku jako příležitost pro obce a města vidí odborníci z Unie komunitní energetiky (UKEN) a Hnutí DUHA, kteří přijali naše pozvání.

  Na XIX. Setkání starostů a místostarostů Plzeňského kraje a XX. Setkání starostů a místostarostů Královéhradeckého kraje vystoupí Anna Michalčáková, PR koordinátorka UKEN. Působí ve Frank Bold, kde se věnuje dotačním programům pro energetiku a v UKEN se stará o mediální výstupy, prezentaci Unie, přípravu tiskových konferencí a eventů a okrajově i tématu dotací. Podílí se například na připomínkování dotačních titulů pro obce, města a energetická společenství. 

  Na XIX. Setkání starostů a místostarostů Pardubického kraje vystoupí David Blažek, hlavní koordinátor UKEN. Působí ve Frank Bold jako projektový koordinátor, věnuje se rozvojovým projektům, event managementu či networkingu. Rovněž je hlavním koordinátorem Unie komunitní energetiky, kde má na starosti rozšiřování sítě, akvizici nových členů a projektový management. Pravidelně vystupuje na konferencích a seminářích zaměřených na komunitní energetiku.

  Na XIX. Setkání starostů a místostarostů Středočeského kraje vystoupí Ondřej Pašek, vedoucí dotační pracovní skupiny UKEN a expert Hnutí DUHA. Působí v Hnutí DUHA jako expert na dotace v energetice a současně vede pracovní skupinu Unie komunitní energetiky (UKEN) zaměřenou na financování projektů energetických společenství. Je členem řady poradních orgánů, které připomínkují dotační programy.

 • 22. srpen
  PODZIMNÍ TERMÍNY KRAJSKÝCH SETKÁNÍ

  Přijměte naše pozvání a zaregistrujte se na podzimní termíny krajských setkání starostů a místostarostů.

  26. září 2023 - XIX. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ PLZEŇSKÉHO KRAJE

  24. října 2023 - XIX. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ PARDUBICKÉHO KRAJE

  14. listopadu 2023 - XIX. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ STŘEDOČESKÉHO KRAJE

  23. listopadu 2023 - XX. SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ KRÁLOVÉHRADECKÉHO KRAJE

   Aktuální program naleznete pod odkazem. Setkání starostů a místostarostů ostatních krajů budeme opět realizovat v příštím roce. 

 • 9. květen
  TÉMA KOMUNITNÍ ENERGETIKY NA SETKÁNÍ STAROSTŮ A MÍSTOSTAROSTŮ V LIBERECKÉM A ZLÍNSKÉM KRAJI

  Energetický expert Unie komunitní energetiky Ondřej Pašek (UKEN, Hnutí DUHA) přijde hovořit na XIX. Setkání starostů a místostarostů Libereckého kraje o současném stavu komunitní energetiky a vývoji legislativy s ohledem na uvedení do praxe. Na XV. Setkání starostů a místostarostů Zlínského kraje o této problematice bude debatovat Tomáš Jaroš (UKEN, Hnutí DUHA), expert na obnovitelné zdroje energie.

 • Archiv aktualit


Všechna práva vyhrazena © 2004 - 2011 Regionservis spol. s r.o.
® Název Regionservis a logo Regionservis jsou registrované ochranné známky.
Pro společnost Regionservis s.r.o. portál spravuje NerWare